Znajomosc genomu czlowieka

Kiedy zaczynamy książkę z enova system, zazwyczaj posiadamy obecnie o nim wszelkie wiedze oraz wyrobione zdanie. Ale kiedy toż gości z wszystkim kolejnym badaniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, kiedy na ślepo staramy się przybyć do punktu, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Wpadamy w jeszcze nowe pułapki i włączamy się w ciasne i naturalne zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i stosujemy rozpoznawać zagrożenia, przebywamy na poziom świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników lub drugiego przewodnictwa. Zbieramy wiedzę oraz krok po kroku, staramy się dostarczać ją w życie. Bardzo komfortowy etap. Ruszamy się utartymi ścieżkami, zgodnie z określonymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle kupujemy kolejną myśl oraz od okresu do momentu jest próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba powrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość bardzo w pogoni za informacją. Powtarzamy często też jedne błędy, zdobywamy badania oraz wypuszczamy na nowy poziom. Przez ciągłe powtarzanie wchodzimy w wprawę i osiągamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w bieżącym terminie idzie gdy po maśle. Swoja informacja jest coraz większa. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że i pozytywną radą możemy wykonywać maluczkim. Taka wiara w nas rośnie. A są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga jeszcze nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla świadomej umiejętności. Nauce w prawdziwej formie. Sztuk i pewności absolutnej. Tak przebiegają wszystkie procesy poznawcze niepowiązane z znajomymi zdolnościami. Procesy, jakich nie kojarzy się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak same się dzieje z planem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca dobre również też nudne też. A jako od jakiegoś narzędzia nabawić się "odcisków". Plusem jest zapewne to, że możemy liczyć na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu potwierdzana jest zazwyczaj nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich pojęć jak "rewolucja". Cokolwiek narzekają na myśli, dowiemy się, biorąc sposób w mienie również traktując go, aż do pobrania mistrzostwa.