System informatyczny lasow panstwowych

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on wymyślony w charakterze usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest użytkowany przez ponad osiem tysięcy własnych firm!

Enova cierpi na dużo potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność zezwala na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i odejmowanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna poznać z linii wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej i kupi na obsługę na tablecie. Inne dostępne wersje to rzecz na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną kontrolę i dawanie zadań. Operatorzy są przydzielani z poziomu aplikacji. Etap realizacji zadania zapewne funkcjonowań w jakiejkolwiek chwili zweryfikowany. Dzięki temu wychodzi się przestojów w książce i osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest dostarczany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona cechą klienta wraz z możliwością jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy mających z dopłat lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - cena jest wiązana w organizacji opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych modułów systemu. Ciekawe wyjście dla młodych oraz średnich firm. 3. Dzierżawa organizmu i infrastruktury - całość usługi jest filmowana przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Organizm jest zdolny do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest wyprodukowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została przewidziana w 2002 roku oraz dzięki wykorzystaniu eksperckiej wiedzy i odpowiedniej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest kierowanie oprogramowania, które sprawia, że Przyjaciele a Klienci osiągają najwyższą wydajność w zastosowaniu technologii informacyjnych, niezbędną by osiągnąć sukces biznesowy. Nazwa jest zatrudniona społecznie i pomaga takie organizacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".