Program dla firmy

PC Market firmy Insoft to wyjątkowo podatny program, również dla młodszego biznesu kiedy również dla supermarketu - a wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł istotny stanowi w zakresie kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W moc rozwoju jednostki można uczyć ją o inne elementy. PC Market jest równym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie wybierany jest poprzez polskich klientów. Najnowsza wersja Pc Market 7 to oprogramowanie dedykowane dla całych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W dowolnym elemencie będziesz wiedział ile zarabia Twój sklep. Program bezbłędnie Ci zatem wyliczy. Sprawdzisz jakie cele najchętniej kupują Twoi konsumenci, albo jakich nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca gwarantuje Ci najgorsze ceny. Jednak będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile jest Ciż nadal wpłacić pieniędzy. W każdej chwili program opisze jaką suma pieniędzy stanowisz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić mnóstwo momentu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a zwłaszcza wtedy, gdy skorzystasz spośród porady kolektorów informacji. Sam i szybko wydrukujesz etykietki na półki. Możesz sam zaprojektować nalepkę towarową dla swojego biznesu. Podczas dostawy program tenże je wydrukuje dla innych produktów. Dzięki zgody z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na materiały, to rzecz zaledwie kilku sekund.

Na krajowym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze pomysły to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Drinkom z najciekawszych jest program PC-Market.

Wykonany jest do prowadzenia sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Stosuje go szybko ponad trzy tysiące placówek handlowych. Czysty i łatwy w obsłudze, w nieświadom zabieg pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na ważną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego pomysłu zadecydowało kilka czynników. Przede ludziom jest czysty, obsługuje wiele rodzajów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z częścią otwartych na zbytu urządzeń fiskalnych, a ponadto wszelkiego typie sprzętem, który można zauważyć w pozycjach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.