Dorobek naukowy jaroslawa kaczynskiego

Mini-Market Insoft istnieje toż projekt kasowy stworzony dla biznesów, które są zarządzane z centrali sieci. Wszelkie działania personelu w składach są skierowane na obsługę konsumentów i sprzedaż, i inne akcje są zautomatyzowane i zmniejszone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Baz oraz Mini-Market Insoft w supermarketach to rozwiązania zrobione z chęcią o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź budujących rzecz w kształtu franczyzowym. W takim podziale rolę punktu charakterystycznego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej budowy mamy możliwość automatycznego czerpania spośród wszelkich składników oraz funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może prowadzić pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, i co wewnątrz tym chodzi, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem a cenami.

rozwiązania erpWłasne rozwiązania ERP - POLKAS & COMARCH - Systemy ERP

Co oznacza system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, że istnieć naciągany na urządzeniach dotykowych. Produkty mogą być opisane również potrafią stanowić dane ich parametry, można przypisać im zdjęcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w rady i sprawdzaniu poprawności dostaw w magazynie przy wykorzystaniu kolektorów oszczędzasz wiele czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które oparte są na rabatach i problemach. Zasady badane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na umowach.

System pozwoli na podgląd stanów artykułów w momencie rzeczywisty, dzięki czemu można natychmiastowo zadecydować o kolejnej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje możliwości w moc językach, co idzie na wprowadzenie jednolitego systemu dla wszystkiej sieci sklepów bez względu na teren, w jakim się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały okres, m.in. jakie sklepy były zbyty, ile pieniędzy zajmuje się wpadać w kieszeniach w którymkolwiek ze sklepów, jaką marżę zyskały na sprzedanych towarach.